menu

Vysoká škola kreativní komunikace, s. r. o.

Vysoká škola kreativní komunikace, s. r. o.Poštovní adresa:
Na Pankráci 420/54, 140 00 Praha 4
Telefon:
606 619 846
Fax:
Neuvedeno 
Zaměření školy:
Umělecké
Typ školy:
Soukromá
Podrobné informace o škole

Vysoká škola kreativní komunikace, s. r. o.

Naše programy Vizuální tvorba (se specializacemi Fotografie a audiovize, Grafický a mediální design, Animace a vizuální efekty), Literární tvorba (se specializací Kreativní psaní) a Kreativní marketing a komunikace (se specializacemi On-line marketing, Kreativní marketing, Management v kreativním průmyslu) jsou napojeny na praktický provoz reklamních agentur, grafických studií, vydavatelských firem a mediálních institucí. Už během studia budete pracovat na reálných zakázkách.

A co odlišuje VŠKK od ostatních českých vysokých škol? Jsme světoví! Inspirovali jsme se modelem severských a britských škol, takže u nás budete po celou dobu studia získávat nejen znalosti a řemeslné dovednosti, ale i zkušenosti a kontakty, které jsou garancí úspěchu při hledání zaměstnání ve zvoleném oboru. Pod vedením zkušených odborníků se stanete vyhledávanými textaři, novináři, PR pracovníky, moderátory, grafickými designéry, fotografy, filmaři, animátory, trikaři. Absolvent VŠKK je profesionál ovládající perfektně řemeslo, moderní technologie a self-promotion.

Na VŠKK máme vlastní reklamní agenturu, kde si můžete vyzkoušet práci na reálných zakázkách. Máme vlastní školní klub, kde pořádáme různé akce, večírky, promítání…

Vysoká škola kreativní komunikace staví na tradici. V oblasti vizuální a reklamní tvorby navazujeme na dědictví školy Michael, kterou založil v roce 1994 spisovatel a reklamní tvůrce Zdeněk Štěpánek. V oboru Literární tvorba těžíme ze zkušeností pedagogů bývalé Literární akademie Josefa Škvoreckého – v současné době jsme jediná vysoká škola v České republice, která poskytuje soustavné vzdělání v oblasti tvůrčího psaní.

Cílem Vysoké školy kreativní komunikace je vychovávat profesionály v oblasti literární a vizuální tvorby, kteří se nebudou bát měnit svět k lepšímu.

DOD: 4. 9. 2018, 29. 1., 26. 2., 26. 3., 23. 4., 28. 5., 18. 6., 3. 9. 2019

Přijímací zkoušky: 6. 9., 25. 9. 2018, 29. 3., 17. 5., 7. 6., 28. 6., 6. 9., 27. 9. 2019 Jen prezenční forma studia

module

Programy
Název programu
druh programu / forma studia / délka studia
OboryKreativní marketing a komunikace
bakalářský / prezenční / 3 roky
Kreativní marketing
bakalářský / prezenční / 3 roky
Management v kreativním průmyslu
bakalářský / prezenční / 3 roky
On-line marketing
bakalářský / prezenční / 3 roky
OboryLiterární tvorba
bakalářský / prezenční / 3 roky
Kreativní psaní
bakalářský / prezenční / 3 roky
OboryVizuální tvorba
bakalářský / prezenční / 3 roky
Animace a vizuální efekty
bakalářský / prezenční / 3 roky
Fotografie a audiovize
bakalářský / prezenční / 3 roky
Grafický a mediální design
bakalářský / prezenční / 3 roky
Zobrazit klasickou verzi